SG73P2ETTD1623D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ETTD1623D
JLCPCB Part #
C4290964
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 162kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS