RN731JTTD7061C50
MFR.Part #
RN731JTTD7061C50
JLCPCB Part #
C3957599
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.06kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS