SG73P2ETTD1582F
MFR.Part #
SG73P2ETTD1582F
JLCPCB Part #
C3991129
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS