RN731ETTP3241B50
MFR.Part #
RN731ETTP3241B50
JLCPCB Part #
C4212012
Description
-55℃~+155℃ 3.24kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS