RN73R2ETTD1173C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1173C25
JLCPCB Part #
C2609989
Description
-55℃~+155℃ 117kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS