SG73P2ETTD1372D
MFR.Part #
SG73P2ETTD1372D
JLCPCB Part #
C4066215
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS