SG73P2ATTD1372D
MFR.Part #
SG73P2ATTD1372D
JLCPCB Part #
C3932315
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS