RN731JTTD78R7C50
MFR.Part #
RN731JTTD78R7C50
JLCPCB Part #
C4263363
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 78.7Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS