RN73H2BTTD2291A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD2291A05
JLCPCB Part #
C4208801
Description
2.29kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS