SG73P1JTTD115J
MFR.Part #
SG73P1JTTD115J
JLCPCB Part #
C4093591
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS