SG73P2ERTTD3921D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD3921D
JLCPCB Part #
C7359961
Description
-55℃~+155℃ 3.92kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS