SG73P1JTTD22R0F
MFR.Part #
SG73P1JTTD22R0F
JLCPCB Part #
C4101986
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS