HV731JTTD3164F
MFR.Part #
HV731JTTD3164F
JLCPCB Part #
C3977015
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.16MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS