RN73R1JTTD7680C25
MFR.Part #
RN73R1JTTD7680C25
JLCPCB Part #
C2518819
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 768Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS