SG732ATTD471K
MFR.Part #
SG732ATTD471K
JLCPCB Part #
C3954690
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 470Ω Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS