HV732BTTD2264F
MFR.Part #
HV732BTTD2264F
JLCPCB Part #
C4283612
Description
-55℃~+155℃ 2.26MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS