RN73R2ETTD2050F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2050F25
JLCPCB Part #
C4281970
Description
-55℃~+155℃ 205Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS