SG73P2ERTTD24R3F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD24R3F
JLCPCB Part #
C7312112
Description
-55℃~+155℃ 24.3Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS