RK73G2ATTD9762F
MFR.Part #
RK73G2ATTD9762F
JLCPCB Part #
C6182066
Description
-55℃~+155℃ 125mW 97.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS