RK73B1HTTC334J
MFR.Part #
RK73B1HTTC334J
JLCPCB Part #
C307075
Description
-55℃~+155℃ 25V 330kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS