SG73P2ERTTD165J
MFR.Part #
SG73P2ERTTD165J
JLCPCB Part #
C6677963
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS