RN73H2ETTD2290C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2290C50
JLCPCB Part #
C4135098
Description
229Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS