WK73S2JTTE1R27F
MFR.Part #
WK73S2JTTE1R27F
JLCPCB Part #
C3938371
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1.27Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS