SG73P2ERTTD1302D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD1302D
JLCPCB Part #
C7079495
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS