RN73H2ETTD6490C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD6490C50
JLCPCB Part #
C4074042
Description
250mW 649Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS