SG73P2E1RTTD6982D
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD6982D
JLCPCB Part #
C6482826
Description
-55℃~+155℃ 1W 69.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS