RN73H1ETTP6731D10
MFR.Part #
RN73H1ETTP6731D10
JLCPCB Part #
C2546296
Description
-55℃~+155℃ 6.73kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS