SG73P2E1RTTD5231D
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD5231D
JLCPCB Part #
C5751451
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.23kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS