HV731JTTD6493F
MFR.Part #
HV731JTTD6493F
JLCPCB Part #
C3957906
Description
-55℃~+155℃ 100mW 649kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS