RN732BTTD9202C10
MFR.Part #
RN732BTTD9202C10
JLCPCB Part #
C4003588
Description
-55℃~+155℃ 125mW 92kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS