RN73H1ETTP2291B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP2291B50
JLCPCB Part #
C4169664
Description
-55℃~+155℃ 2.29kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS