RN73H1JTTD4170B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD4170B10
JLCPCB Part #
C3994809
Package
0603
Description
100mW 417Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS