SG73P2BTTD914J
MFR.Part #
SG73P2BTTD914J
JLCPCB Part #
C4123860
Description
-55℃~+155℃ 333mW 910kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS