SR733ATTER649F
MFR.Part #
SR733ATTER649F
JLCPCB Part #
C3963675
Description
-55℃~+150℃ 1W 649mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS