SG73P2BTTD8450F
MFR.Part #
SG73P2BTTD8450F
JLCPCB Part #
C4250924
Description
-55℃~+155℃ 333mW 845Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS