SG73P2BTTD8253D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2BTTD8253D
JLCPCB Part #
C4005389
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 333mW 825kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS