SG73P2ATTD8253D
MFR.Part #
SG73P2ATTD8253D
JLCPCB Part #
C3982648
Description
-55℃~+155℃ 250mW 825kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS