RN732BTTD1762F10
MFR.Part #
RN732BTTD1762F10
JLCPCB Part #
C4121855
Description
-55℃~+155℃ 125mW 17.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS