SG73P2BTTD7682F
MFR.Part #
SG73P2BTTD7682F
JLCPCB Part #
C4090079
Description
-55℃~+155℃ 333mW 76.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS