RK73G2BTTD5490F
MFR.Part #
RK73G2BTTD5490F
JLCPCB Part #
C6648897
Description
-55℃~+155℃ 250mW 549Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS