SG73P2BTTD73R2D
MFR.Part #
SG73P2BTTD73R2D
JLCPCB Part #
C4118873
Description
-55℃~+155℃ 333mW 73.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS