SG73P2ETTD73R2D
MFR.Part #
SG73P2ETTD73R2D
JLCPCB Part #
C4309957
Description
-55℃~+155℃ 500mW 73.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS