SG73P2BTTD6R19F
MFR.Part #
SG73P2BTTD6R19F
JLCPCB Part #
C3927857
Description
-55℃~+155℃ 333mW 6.19Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS