RN73R1JTTD8200A10
MFR.Part #
RN73R1JTTD8200A10
JLCPCB Part #
C2572214
Description
-55℃~+155℃ 100mW 820Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS