Y1630340R000D9W
MFR.Part #
Y1630340R000D9W
JLCPCB Part #
C4127246
Description
-55℃~+150℃ 250mW 340Ω ±0.2ppm/℃ ±0.5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS