SG73S1ETTP9311F
MFR.Part #
SG73S1ETTP9311F
JLCPCB Part #
C4293504
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.31kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS