SG73P2BTTD68R1F
MFR.Part #
SG73P2BTTD68R1F
JLCPCB Part #
C3935547
Description
-55℃~+155℃ 333mW 68.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS