RK73G1ETTP4420D
MFR.Part #
RK73G1ETTP4420D
JLCPCB Part #
C2579345
Description
-55℃~+155℃ 100mW 442Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS