SG73P2BTTD682G
MFR.Part #
SG73P2BTTD682G
JLCPCB Part #
C4114724
Description
-55℃~+155℃ 6.8kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS