HV732BTTD4123D
MFR.Part #
HV732BTTD4123D
JLCPCB Part #
C4124969
Description
-55℃~+155℃ 250mW 412kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS